Biorevilitatsioon ja bioremodulatsioon

Jalupro Super Hydro

Jalupro Super Hydro on uusim nahatugevdaja ja võimsaim biorevilitaliseerija. Jalupro on ohutu steriilne süstelahus. Ideaalne alternatiiv neile, kes ei soovi anda näole volüümi täiteainetega vaid soovivad säilitada naha tervist.

Preparaadi koostis stimuleerib fibroblaste nahas tootma kollageeni ja elastiini, taastades naha elastsuse ja volüümi, tugevdab ligamente ja sidekudet.

Hooldus taastab naha sära ja tugevuse, hoiab ära ja vähendab naha lõtvumist, vähendab kortse, aeglustab naha vananemist. Lahusel on tugev võime nahka kosutada ja niisutada.

Preparaat sisaldab hüaluroonhapet, aminohappeid ja peptiide.  Koostis annab täiendava tõuke naha ekstratsellulaarse maatriksi biorevitalisatsioonile tänu peptiidide toimele ning madala ja kõrge molekulmassiga hüaluroonhappe segule, mis tagab püsiva hüdratsiooni ja fibroblastide stimuleerimise. Spetsiaalselt loodud aminohapete, peptiidide ja kõrge kontsentratsiooniga HA koostis on ideaalne naha optimaalse tervise ja struktuuri tagamiseks. Jalupro Super Hydrot saab kasutada paljude piirkondade, sealhulgas näo, kaela, dekoltee, õlavarte, käte, reite sisekülgede ja kõhu raviks. 

 

Preparaat sisaldab suures kontsentratsioonis madala ja kõrge molekulmassiga hüaluroonhapet. Sellel struktuuril on märkimisväärne tõstev efekt, samal ajal niisutades nahka.

Aminohapped (Glütsiin, Proliin, Lüsiin, Leutsiin, Valiin, Alaniin, Arginiin) stimuleerivad fibroblaste tootma kollageeni ja elastiini.

Peptiidid mõjutavad ekstratellulaarse maatriksi biorevilitatsiooni.

Näidustused:

Niiskusevaene, tuhm, lõtvunud nahk näol, kaelal, dekolteel

Kontuuride parandamist vajav nägu

Ligamentide tugevdamist ja rasvapatjade struktuuri parandamist vajav nägu

 

Vastunäidustused:

Rasedus ja imetamine

Palavik ja teised haigustunnused

Aktiivne herpes

Põletikuline nahahaigus

Peale protseduuri:

Nädala jooksul on keelatud päevitamine

Õues viibides kasutada päikesekaitset

Vähemalt 24 tundi vältida sauna, basseinis ujumist ja rasket trenni

Vähemalt 6 tundi peale protseduuri vältida jumestuse kasutamist

Protseduuride sagedus:

Protseduuri soovitatakse teha 3-4 korda 1 kuulise vaheajaga. Ühele piirkonnale kulub 2,5 ml ainet ja tehakse 12 torget.

 

PROPHILO

Prophilo bireomodelleerimine on innovaatiline nahka sügavalt niisutav, toitev ja pinguldav süsteprotseduur, mis parandab naha elastsust, annab tugeva pinguldava efekti ning vähendab ja pidurdab vananemisilminguid.

Prophilo sisaldab 32 mg madalmolekulaarset hüaluroonhapet (80-100 kDa) ja 32 mg kõrgmolekulaarset hüaluroonhapet (1100-1400 kDa), mis ei ole stabiliseeritud ühegi keemilise aine poolt, vaid erilise kuumutamise tehnoloogia abil. Seetõttu on ta kõige kõrgeima hüaluroonhappe sisaldusega preparaat turul. Seega on protseduur mõeldud eelkõige kuiva, elastsuse kaotanud naha puhul. Niisutatud nahk loob soodsa keskkonna naharakkude uuenemiseks ning annab nahale nooruslikuma välimuse. In vitro uuringud on näidanud, et Prophilo parandab rakuvälist keskkonda, säilitades fibrblastide, keratinotsüütide ja adipotsüütide jaoks sobivad tingimused. Seega soodustab elastiini tootmist ja  tugevdab naharakkude elujõudu.

Protseduuri  saab teostada näole, kaelale, dekolteele, kätele. Ühele piirkonnale kulub 2 ml ainet ja teostatakse 10 torget.

Soovitav teostada 2 protseduuri 1 kuulise vahega ja korrata 6 kuu möödudes.

Vastunäidustused:

Rasedus ja imetamine

Palavik ja teised haigustunnused

Aktiivne herpes süstitavas piirkonnas.