Fotodünaamilised peelingud Renophase toodetega

Ajalugu

Laboratoires Renophase Paris loodi 1983. aastal Pariisis dr Michèle Eymard du Vernet’ poolt.

Laboratoires Renophase on iseseisev ja sõltumatu, ta ühendab endas kogu tootmisprotsessi alates uurimisest ja arendamisest kuni turundamiseni välja.

2009. aastal laieneti Kanadasse Quebeci, kus kasutatakse toodetes ainult 100% Eska looduslikku allikavett. Kanada looduslik allikavesi Eska® on üks puhtamaid maailmas.

Laboratoires Renophase Paris tegevuse ja toodete kõrgetasemelise kvaliteedi kinnituseks on ka firmale omistatud kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadid ISO 9001: 2008 ja ISO 13485: 2003.

Sarja hinnatakse  kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse. Itaalias Milanos toimuval Congresso Internazionale di Medicina Estetica’l pälvis Laboratoires Renophase Paris auhinna, kui viimase viie aasta kõige innovatiivsem bränd.

Tehnoloogia

Laboratoires Renophase Paris – UNIKAALNE RAVITEHNOLOOGIA, MIS ERISTUB

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari. Sarja selja taga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Renophase Paris on kõige ohutum ja samas kõige tõhusam tehnoloogia naharavis, see tähendab uue põlvkonna ravimeid, mille eesmärk on rakkudes toimuvaid protsesse stimuleerida, tasakaalustada hormoontasakaalu ja taastada naha kudesid.

 1989. a. töötati välja preparaat, mis pidurdab naha vananemist ning muudab selle elastseks ja siidiselt siledaks, selle preparaadi nimi on Precursor of Hyaluronic Acid ehk Hüaluroonhappe lähteaine. Lähteaineks nimetatakse seda preparaati seetõttu, et selle osakesed on 4 korda peenemad, kui hüaluroonhappe molekulid. Pisemad osad suudavad tungida sügavamale ja seetõttu sundida rakuretseptoreid tootma juurde hüaluroonhapet rakkudes.

Teine patenteeritud aktiivaine on Genisteiin. Tegemist on sojaubadest saadud tugeva antioksüdandiga, mis tõstab naha basaalkihi ja fibroblastide rakkude aktiivsust, suurendab kollageeni ja glükoosaminoglükaanide taset, suurendab naha kohalikku immuunsust ning vähendab niiskusvaegust. Genisteiin töötab sarnaselt östrogeeniga, kuna omab sarnast keemilist valemit ja ülesehitust. Östrogeen kiirendab kõikide naharakkude ainevahetust ja tasakaalustab naha funktsioone.  Stimuleerib  veresoonte seinu ehk kui östrogeeni tase langeb, siis tekivad veresoonte seinte lõtvused ja põletikud. Kui östrogeeni taset on kõrgemal, siis ei tõuse testosterooni tase liigselt ning rasu tootmine on kontrolli all.

1995.a. loodi uus tehnoloogia, millega mõjutada ja ergutada naharakke ning mis sobib igale naha tüübile. Selle ravimi nimeks sai Antioxidant Complex of Glycolic Acide.

See unikaalne glükoolhappe kompleks erineb oluliselt teistest turul olevatest glükoolhapetest. Ravis kasutatav lahus on neutraliseeritud aluselise amino-kompleksiga, mis võimaldab seda protseduuri kasutada erinevate nahatüüpide puhul. Toodete antioksüdantsed omadused on nii kõrged, et mõjuvad raku tasemel, peatades membraani lipo-peroksüdatsiooni ja vähendades märgatavalt vabade radikaalide paljunemist hoolimata sellest, kas vabad radikaalid on fotoindutseeritud või seesmist päritolu. Glükoolhape tagab fütohormoonidele maksimaalse läbivusvõime naha sügavatesse kihtidesse, millega loob väga soodsad tingimused naharakkude mõjutamiseks.

2002.a. sai patendi juba järgmine aktiivaine, mis saadi metsikust bataadist ning mille nimeks on Diosgeniin. See mõjutab kõigi naharakkude mitokondreid ja fibroplaste tootma kollageeni ja elastiini, mis stimuleerivad naha noorenemisprotsesse. See on tugev antioksüdant, rikastab rakke hapnikuga ning mõjutab seeläbi melaniini biosünteesi. Samuti stimuleerib see tugevasti rakkude ainevahetust, taastab vereringet nahas ja normaliseerib hormonaalset tasakaalu.

2004.a. töötati välja tehnoloogia, mis tagaks aktiivainetele veelgi sügavama imendumise ja liikumise ühesuunaliselt kuni dermiseni välja. Uue tehnoloogia aktiivainet hakati kutsuma CROSS LINKED HYDROGEL (võrkstruktuuriga hüdrogeel) RENOPHASE.

 1. Toena tagab hüdrogeel toimeainete stabiliseerimise.
 2. Tagab toimeainete peaaegu täieliku imendumise.
 3. Tagab toimeainete kontrollitud jaotuse, et mõjuga kaasneks nende peaaegu täielik pikaajaline vabanemine. Toimeainete sihipärane ja järkjärguline vabanemine tagab raku tasandile suunatud toime.
 4. Selline ainulaadne tehnoloogia tagab 80%-lise imendumistaseme, mis on seni konkurentsitu.

Renophase Paris kui esteetilise dermatoloogia kosmeetilise ravi aluseks on süsteemne lähenemine, mis sisaldab peelinguid professionaalse spetsialisti juures + farmatseutilist kodust ravi.

 

Renophase glükoolpiilingute ohutus:

Glükoolpiilingud kuuluvad pindmiste piilingute hulka. Sobivad igale nahatüübile, isegi väga tundlikule nahale. Need ei põhjusta ärritusnähte, intensiivset kestendust ega piira kliendi töövõimet.

 

Vastunäidustused:

 • naha viirusinfektsioonid;
 • naha põletikulised haigused;
 • vigastatud nahapind;
 • rasedus ja laktatsiooni periood;
 • protseduuriks kasutatavate preparaatide mittetaluvus.

Ravikuur:

 • ravikuur koosneb 4 või rohkemast protseduurist;
 • ravikuurid 1-2 korda aastas;
 • protseduuride  sagedus 7 – 14 päeva tagant.

Protseduuri päeval on keelatud solaarium, sauna külastus, aktiivne sport ja alkoholi tarvitamine. Ravikuuri ajal on keelatud solaariumi külastamine, aaloe vera ekstrakte ja eeterlikke õlisid sisaldavate preparaatide kasutamine.

Fotodünaamilised piilingud:

Valgusteraapia on üle kümne aasta praktiseeritud tehnika. Valgus ehk footonite neeldumine parandab ja stimuleerib raku ainevahetuse loomulikku protsessi.

OmniluxRevive punane valguse ja Renophase® biosaadavad toimed on kombinatsioon, mis annavad sünergias fotofüüsilise ja bioloogilise mõju. Kasutatav 630 nm lainepikkusega punane valgus toimib mastotsüütide (nuumrakkude) tasandil.

Mitokondri neeldunud footonenergia põhjustab fotokeemilist muutust, mille tulemuseks on rakuenergia suurenemine ja nukleiinhapete sünteesi aktiveerumine.

Degranuleerimine vähendab põletuse tekkimise ohtu ja naha taastumise protsess toimub läbi fibroblastide vohamise. Valgus kutsub esile monohapniku ja vabade radikaalide vabanemise fotooksüdatsiooni abil, tuues kaasa põletikku soodustavate ainete hajumise, immuunsüsteemi stimuleerimise ja uue kollageenirikka koe taastamise ILMA PÕLETAMISETA või RAKKE KAHJUSTAMATA.

Valgussüsnteesi kaudu rakuretsptoreid stimuleerides saab vähendada arme ja põletikulisi protsesse ning normaliseerida üldisi rakkudes toimuvaid protsesse, samuti anda nahale tugevuse ja elastsuse.

630 nm lainepikkusega valgust saab kasutada kõikide  piilingute toimete tõhustamiseks. Piiling valitakse vastavalt nahaprobleemile.

Loe lähemalt: renophase.fr